SVADOBNÉ ŠPERKY

Ponúkame Vám široký výber kvalitných šperkov osádzaných dokonale opracovanými švajčiarskymi kubickými zirkónmi a švajčiarskymi krištáľmi. 
Naše šperky sú vhodné na všetky veľké a slávnostné príležitosti vo vašom živote, akými sú svadba, plesy, promócie, rôzne slávnostné eventy a večerné akcie. Dnes je však čím ďalej tým väčším trendom kombinovať kedysi nekombinovateľné, a tak si žiarivé spoločenské šperky nachádzajú svoje miesto už i v casual looku, kedy nimi bez námahy povzdvihnete zopár jednoduchý kúskov obečenia na štýlový outfit.
So šperkami z našej ponuky jednoznačne zažiarite. Naše šperky sú výnimočné svojim luxusným dizajnom, no i použitými kvalitnými materiálmi, vďaka ktorým si je možné šperky uchovať na dlhé a dlhé roky v pôvodnej kvalite.
MATERIÁL
Všetky naše šperky sú rhódiované, čo znamená, že sú elektronicky potiahnuté rhódiom. Rhodium je najdrahší vzácny kov patriaci do skupiny platinových kovov. Je stály, tvrdý aodolný voči vonkajším vplyvom, vďaka čomu šperky nečernajú a udržiavajú si žiarivý vzhľad bieleho zlata.
Všetky naše šperky svojou kvalitou spĺňajú environmentálne štandardy, neobsahujú žiadne ťažké kovy ako olovo, nikel, či kadmium. Naše šperky sú antialergické, čo znamená, že nespôsobujú alergickú reakciu.
KAMENE

Kubické zirkóny sa od roku 1976 používajú ako substitút za prírodný diamant. Často je možné nájsť označenie kubického zirkónu ako CZ (Cubic Zirconia). 
Kubický zirkón je kubická kryštalická forma oxidu zirkoničitého (ZrO2) a jeho výroba je technicky veľmi náročná, nakoľko táto surovina vzniká v laboratórnych podmienkach pri teplote 2750°C a následne sa mechanicky brúsi do požadovanej podoby.
Kubický zirkón má veľmi podobné vlastnosti ako prírodný diamant, a to vysokú tvrdosť 8,5 podľa Mohsovej stupnice (diamant – 10), optickú bezchybnosť a dokonale číru farbu. Jeho merná hmotnosť je cca. 1,7x vyššia ako u diamantu. Dosahuje vysoký index lomu 2,15 (diamant – 2,42) a vysokú disperziu 0,066 (diamant – 0,044). Pri kvalitnom spracovaní zirkónu ho laik na prvý pohľad nemá šancu rozpoznať od vybrúseného diamantu.
Vďaka prímesiam určitých kovov je možné vyrobiť rôzne farebné odtiene kubického zirkónu. Napr. titán pre zlatohnedú, erbium pre ružovú, neodým pre fialovú, chróm pre zelenú a cérium pre žltú, oranžovú a červenú farbu.
----------------------------------------------------------
NÁUŠNICE


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára