O MNE

Jedno švédske príslovie hovorí: "Kto chce spievať, ten si vždy nájde pieseň." A ja som chcela. Aj keď som svoju "pieseň" zatiaľ nepoznala, mala som otvorené srdce a nechala sa inšpirovať. V tom čase som vedela len, že sa potrebujem kreatívne realizovať v oblasti estetiky a že si chem byť sama sebe paňou. A tak sa aj stalo. 
Páčia sa mi originálne kúsky, starostlivo a kvalitne spracované veci, ktoré nie sú dostať hromadne a všade. Som silný individualista, ktorý nerád splýva s davom. Práve preto majú môj obdiv kreatívni, šikovní ľudia, ktorými sa rada nechávam inšpirovať. A tak raz, keď som sa inšpirovala na zahraničnom portáli tvorbou rôznych dizajnérov, padla mi do oka fotka krásnej modelky v úžasnom závoji, ktorý sa úplne odlišoval od tých, čo som dovtedy videla na slovenských svadbách. 
Ten obrázok ma v ten moment ozaj zmagnetizoval. Toľká krása, jemnosť, elegancia...vedela som, že som práve našla svoju pieseň. :) 
Plná odhodlaní som sa pomaličky, popri štúdiu na univerzite, začala vzdelávať aj v oblasti svadobnej módy pre nevesty, začala som ešte viac zbierať inšpirácie, postupne hľadať kvalitných dodávateľov, učiť sa od najlepších a poznávať ponuku nie len tuzemských, ale najmä zahraničných obchodov.
Na základe môjho prieskumu som bola dosť prekvapená malým výberom tunajších obchodov. Preto sa stalo mojim cieľom prinášať dnešným nevestám niečo iné, originálne, a síce starostlivo spracované a vkusné doplnky luxusného minimalistického dizajnu odrážajúceho najnovšie trendy.
Zbožňujem ten pocit, keď mi nadšená nevesta úprimne ďakuje a teší sa z mojej práce. Tie krásne emócie, ktoré idú zo slov mojich klientiek, ktoré sú pred svojou svadbou už i tak plné lásky, a následne vďaka mojej práci aj plné radosti, že našli dokonalé kúsky pre svoj deň D...tie emócie sú presne to, čo ma motivuje, a prečo ma moja práca napĺňa a naozaj baví.
Prijmite preto moje pozvanie do môjho magického sveta jemných závojov a trblietavých šperkov, v ktorom vás budem rada sprevádzať.

Ing. Mária Verešová
CEO Mariee design, s.r.o.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára